На Соборній площі пікетували проти капітуляції української армії (фото)

27 липня 2020, 21:14

АТОвці та активісти зібралися на Соборній площі сьогодні, 27-го липня. Черкащани протестують через домовленості Президента Зеленського, унаслідок яких українські воїни фактично не можуть вести бої з ворогом.

За словами організаторів пікету, останні домовленості Володимира Зеленського позбавляють воїнів права відкривати вогонь у відповідь та вести розвідувальну діяльність.

Ярослав Лавров, голова осередку Демократичної Сокири у Черкасах співорганізатор акції протесту, наголошує: останні домовленості чинного президента можуть призвести до втрати усієї України.

- Воїни через них не можуть захищати територію України. Наказ не відкривати вогонь у відповідь злочинний. Ми не окупанти, але руки скували саме нам, - каже Ярослав Лавров.

Дмитро Кухарчук, керівник Черкаського осередку Національного Корпусу один із організаторів акції протесту, каже, що ця домовленість стане останнім кроком до поневолення України.

- Я сподіваюся, що в нас живе дух предків і совість за кожного українського воїна, який поклав життя за нашу країну. Головне завдання сьогодні - згадати кожного з тих, хто поклав життя за Україну, - закликав активіст.

На завершення акції протесту активісти та ветерани запалили лампадки на честь кожного загиблого воїна.

Поділитись

Коментарі

Вгору