На Смілянщині відкрили сучасну амбулаторію

30 листопада 2020, 12:02

На Черкащині продовжують запускати в роботу нові амбулатрії. Днями таку відкрили у селі Сунки, що на Смілянщині. Для лікарів в амбулаторії є й автомобіль «Renault Duster», аби ті могли обслуговувати пацієнтів на виїздах. Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Будували амбулаторію в селі майже два роки. Обладнана вона всім необхідним для обслуговування пацієнтів. Прийматимуть тут не тільки жителів Сунків, а й ближніх сіл та хуторів.

– Продовжуємо процес запуску в роботу сучасних амбулаторій, цього разу відкрила двері для пацієнтів амбулаторія загальної практики сімейної медицини у Сунках, що входить до складу Березняківської ОТГ, – каже заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова. – Хоч процес будівництва був доволі тривалий, втім маємо результат: амбулаторія в роботі. Звісно, зараз маємо нагальну проблему із забезпеченням лікарями, втім, переконана, у таких умовах знайдемо охочих працювати.

Загальна вартість будівництва амбулаторії сягнула понад 5 млн грн. З районного бюджету та бюджету села за співфінансуванням спрямували 655 тис. грн. Надалі, на прохання жителів громади, в амбулаторії планують відкрити й аптечний пункт.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору