На смертельному будівництві в Умані працювали ще десятки неповнолітніх (відео)

21 серпня 2019, 13:03

На смертельному будівництві в Умані працювали ще десятки неповнолітніх (відео)

Робочий день у розпалі. На будівництві працюють замість будівельників, поліцейські. Тут 17-річний хлопець тяг на гору будматеріали, не втримався на дробині і впав. Смерть настала миттєво. Таких неповнолітніх тут декілька десятків. Всі дозвільні документи скасовані, тому найняли юнаків, які хотіли підзаробити на канікулах. Господаря забудови знайти неможливо, він взагалі живе в США, про це йдеться у сюжеті "Надзвичайних новин". 

Робочий день у розпалі, але на будівництві цієї гостинки панує практично гробова тиша. Замість будівельників тут працюють поліцейські. Моторошна трагедія сталася саме на цій недобудові. 17-річний хлопець доставляв на гору будматеріали по драбині. Та в якийсь момент банально не втримався та впав до низу. Смерть настала миттєва.

Так, таких неповнолітніх тут не один і не два, а декілька десятків. Без страховок, без елементарних засобів захисту й абсолютно нелегально, адже всі дозвільні документи скасовані. Аби зекономити на робочій силі замість професійних будівельників найняли юнаків, що хотіли підзаробити на канікулах.

- Будівництво відбувалося без будь-яких погоджувальних документів. Також були порушені норми ДБН, а саме відсутня сітка, яка мала попередити ці нещасні випадки, тому ми бачимо те, що й мало відбутися - нещасний випадок. Був наданий припис про припинення будівельних робіт. Як бачимо, ніхто на це не реагував, оскільки приватна територія, то працівники інспекції не допускалися на територію, - каже старший інспектор із благоустрою Умані Олександр Ліщук.

Цього разу працівники приїхали, а нелегалів не стало, ніби й не було. Господаря забудови знайти неможливо, він узагалі не з України.

- Після нещасного випадку, як ми бачимо, немає тут уже нікого: ні представників цього будівництва, ні їхніх юристів. Власних цієї території перебуває у США, він громадянин штатів, - каже Олександр Ліщук.

Детальніше - у сюжеті.

Коментарі

Геннадий сказав:

Ничего нового! Обычный гвалт после нагрянувшей беды. Специальные органы власти, предназначенные для предотвращения несчастий, начинают подавать признаки жизни и через некоторое время всё возвращается “на круги своя” И это живёт с нами всю нашу историю.

Вгору