На скільки за рік зросла середня зарплата черкащан?

09 липня 2018, 08:02

Середня номінальна заробітна плата на Черкащині у травні 2018р. становила 7426 грн, що у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн), інформує "Діловий регіон".

Вона склала 104,1% квітневого рівня та  зросла на 23,7% порівняно з травнем 2017 р.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці належали операції з нерухомим майном, фінансова та страхова діяльність, транспорт, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,1 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 61% від середнього рівня по економіці.

 

Черкащанка сказав:

Ага, у мого сусіда – 4 машини, а у мене немає. А по статистиці у мене – аж 2 машини! Це кого із ким обїєднали та на скількох поділили, що вийшла така цифра-7,5 тисяч? Спитайте у людей, ЩО у них виросло, чи з/п, чи борги по комуналці! Впевнена, % 80 скажуть про друге!

Вгору