На Шполянщині заборонили феєрверки та гучну музику

22 червня 2022, 13:53

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про заборону використання гучної музики та піротехніки на території Шполянської міської територіальної громади на період воєнного стану.

Це рішення передбачає дотримуватись тиші в громадських місцях та заборонити застосування салютів, феєрверків, інших піротехнічних засобів, гучного співу, трансляції розважальної музики з використанням звуковідтворювальної апаратури, користування іншими гучномовними установками.

"Салюти у воєнний час є неприпустимим, адже через їхню схожість зі звуками вибухів, враховуючи частоту повітряних тривог та ймовірність ракетного обстрілу міст, це завдає шкоду психологічному здоров’ю нашим мешканцям", - зазначає міський голова Шполянської громади Сергій Кравченко.

За словами Кравченка, заборонити святкування неможливо, але гучні свята недоречні.

"Ми повинні пам’ятати, що в країні триває повномасштабна війна від якої кожного дня страждає цивільне населення, гинуть наші Герої. Ця війна стосується кожного, іншого варіанту немає", - каже керівник громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Верховна Рада заборонила російську музику в українських медіа та громадському просторі

Ще раніше журналісти "Про все" поцікавилися в очільників міста й області, чи планують вони забороняти російський репертуар в публічних місцях.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору