На Шполянщині з’явився підрозділ місцевої пожежної охорони

25 грудня 2019, 09:02

24 грудня в селі Лип‘янка, що входить до складу Лип'янської сільської об'єднаної територіальної громади, відбулося урочисте відкриття місцевого пожежно-рятувального підрозділу, - повідомляють в ДСНС України в Черкаській області.

У заходах з нагоди її відкриття взяли участь керівництво Управління ДСНС області та Шполянської районної адміністрації, голова та жителі громади, гості.

-Процес створення місцевих пожежних команд в області триває вже не один рік. За цей час за підтримки органів місцевого самоврядування вдалось зробити значну роботу. Приємно, що черговим свідченням такої співпраці стало створення у селі Лип‘янка місцевого пожежного підрозділу, який буде забезпечувати безпеку людей на території не лише цього населеного пункту, а й в таких населених пунктах як Нечаєве, Маслово та Кавунівка, повідомив заступник начальника Управління ДСНС області В’ячеслав Перевізник.

Після урочистого перерізання стрічки та відкриття пожежного Депо, настоятель храму Іоанна Богослова - протоієрей Олександр провів службу, під час якої було проведено церемонію благословення особового складу та освячення пожежного автомобіля і приміщень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору