“Вовина тисяча” в руках черкащан: на що містяни витрачають електронні гроші

17 грудня 2021, 17:43

Фото з мережі

Анонсована Володимиром Зеленським тисяча за вакцинацію ще відучора почала надходити на картки черкащан. Пощастило користувачам "Monobank" - 16 грудня співзасновник банку Олег Гороховський повідомив, що найближчим часом кошти отримають ті, хто подав заявки на тестування програми "єПідтримка" у Дії. Водночас користувачам інших банків необхідно дочекатися 19 грудня - саме тоді "Приват", "Альфа", Ощадбанк" та інші установи почнуть нараховувати 1000 грн на рахунки українців.

Журналісти "Про все" опитали перших черкащан, які вже отримали виплати за вакцинацію й дізналися, на що вони планують витратити тисячу гривень та чи вистачить її для того, щоб купити заплановане.

Черкащанин Ярослав Лавров отримав тисячу за вакцинацію 16 грудня. Про це він повідомив оригінально - опублікувавши скрін з "Дії" з підписом "Ну що, ніщеброди?".

- 1000 гривень на сьогодні не дасть змоги вирішити жодних нагальних питань. Та і, якщо чесно, не дуже розумію її сенс. До прикладу, хто купує книжки, той і без цієї тисячі їх купував. А хто не купував - то не думаю, що тисяча стане вагомим аргументом купувати книги, бо в сьогоднішніх реаліях це 4-5 книжок. Тому в більшості, думаю, їх витратять на розваги, без жодного профіту. Єдиний, але вагомий плюс від цієї тисячі - те, що ці кошти все ж витратяться на підтримку українського бізнесу. А щодо мене, то я витратив тисячу на своє хоббі - настолки. Зрозуміло, лише як частину, бо гарна настолка коштує понад 1000 гривень, - розповів Ярослав Лавров.

Наталія Даньковська також отримала тисячу на рахунок - проте це трапилось неочікувано для неї. Через це конкретних планів на "Вовину тисячу" ще немає.

- Я ще точно не визначалася, куди витрачу тисячу, бо тільки вчора неочікувано її отримала. Скоріше за все, або книги куплю, або квитки в кінотеатр. Докладати свої готова, але, наскільки знаю, програма таке не передбачає. Можливо, отримувачі цих коштів щось допрацюють, - розповідає черкащанка.

Журналістка Анжеліка Музиченко планує витратити тисячу на своє культурне збагачення.

- Ще не витрачала ці гроші, вони вчора прийшли. Але планую їх витратити на культурне збагачення. В кінотеатрі, опері й театрі давно була, тому піду, - каже черкащанка.

Черкащанка Яна Бондаренко каже, що не в захваті від ідеї роздавання грошей, оскільки бюджет не настільки обширний, аби дозволяти витрачати мільйони за вакцинацію. Але радіє, що ввели обмеження і люди витрачають гроші на підтримку бізнесу.

- Я давно відкладала купівлю книжок, які дуже хотіла придбати, і частину грошей витратила на них. Обрала видавництво "Наш формат", бо вони допомагають українській армії. Тому придбала 5 книжок - одна історична, ще по дві - з філософії та психології. Витратила 630 гривень, можливо, з часом дозамовлю щось ще, - каже Яна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олег :

Та по**ать мне на бизнес украинский все они во*ы

Женя :

И ты глянь какие все резко окультуренные стали,при чём в одно мгновение,как только завоняло пресловутым словом ШАРА… Стадо загнали на пересчёт,а потом сказали что им нужны книги и театр,слова значение коих многие уж насовсем и позабыли. Но раз надо реанимировать подохший и завонявшийся укро-бизнИс,начинаем активно выёживаться!))) Цирк,не иначе. Не даром през клоун!)

Предлагаю :

для пенсионеров и не только разрешить тратить тысячу вована на ритуальные услуги,это более актуально…

Віталій :

А я вселі живу, і який толок мені од тієї тисячі.

Дормидонт :

А с чего вы решили, что тоже должен быть “для вас”? Косарь этот предназначается для поддержки определенных категорий бизнеса. Так вроде писали?

Олександр :

А я живу в ОТГе де один клюб який і той закритий, де мені сільській людині витрати ‘Вовону тисячу’? Може ти знаєш ” ВОВА” ДЕ В СЕЛІ ВИТРАТИТИ?

Александр :

Тупой не поймет что он тупой.

Стас :

Не зря прочитал книги от наш формат не буду покупать так как деньги идут на террористов с укр армии

Олег :

Та мне пос.ать на украинский бизнес они все воры

Вгору