На сесії обласну владу просили звернути увагу на “псевдоактивістів”

20 грудня 2019, 18:03

Останнім часом у Драбівському районі активну діяльність розвинули так звані «борці за екологію», діяльність яких полягає у цькуванні місцевих підприємств та поширенні неправдивої інформації.

Про це під час сесії обласної ради розповів депутат від ВО "Черкащани" Григорій Плічко. За його словами, методи таких "активістів" - це брудні публікації в соціальних мережах, розповсюдження відео звернень і листівок наклепницького характеру.

Мало того, що вони перешкоджають законній господарській діяльності підприємств і чинять адміністративний тиск, використовуючи підроблені звернення від імені благодійних організацій, їх головною метою є отримання неправомірної вигоди за припинення переслідувань, - розповів депутат. Нещодавно журналісти видання «Стопкор» разом із так званими активістами виїжджали на підприємства, щоб отримати відповіді на всі питання, що збурюють громадськість району. Ніяких протиправних дій із боку підприємств журналісти не виявили, натомість дізналися багато цікавого про псевдоактивістів, які ніде не працюють, деякі з них мають по декілька судимостей тощо.

14 грудня керівництво одного з переслідуваних так званими активістами підприємств СТОВ «Шрамківський молочно-тваринницький комплекс» звернулося до Золотоніського ВП ГУНП з вимогою негайного припинення неправомірних та відверто злочинних дій. У листі вищезгаданого СТОВ підкреслено, що це не просто звернення громадян, а повідомлення про вчинення кримінальних правопорушень. Тому вони просять не лише прийняти до розгляду заяву, а внести відомості про вчинені правопорушення до реєстру досудових розслідувань, провести перевірку законності функціонування Драбівських районних благодійних організацій «Фонд громади Драбівщини» та «АРГО».

Із метою забезпечення ефективності досудового розслідування та реального притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності депутат попросив колег підтримати звернення до голови Черкаської обласної адміністрації Романа Боднара, начальника Головного управління національної поліції в Черкаській області Валерія Лютого та начальника управління СБУ в Черкаській області Юрія Погасія з проханням взяти під особистий контроль дотримання законності під час розгляду заяви СТОВ «Шрамківський молочно-тваринницький комплекс».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору