На позов Клименка громадськість відповіла зустрічним позовом

03 липня 2015, 21:40

IMG_4796

Начальник Держекоінспекції в Черкаській області Микола Клименко подав позов до Придніпровського районного суду на громадських активістів. Він не зізнається в своїх професійних огріхах, не хоче йти з посади, тому захищатиме свою честь, гідність та ділову репутацію у судовому порядку. Представники громадськості обурені – вони готують зустрічний позов щодо протиправних дій та корупції з боку керівника обласної екоінспекції. Про це йдеться у листі Громадської спілки "Агенція підтримки підприємництва та інвестицій".

"Вперше після Революції Гідності чиновник обласного рівня відкрито пішов проти громади, що вимагала його люстрації. Микола Клименко через суд розраховує отримати по 20 тис. грн. компенсації за моральну шкоду, завдану кожною громадською організацією та Інтернет - виданнями. У позові їх 14, тож еколог планує збагатитися на 280 тис. грн. Замість того, щоб піти на заслужений відпочинок та поступитися місцем молодому поколінню – Клименко «вчепився» в крісло та погрожує громадським активістам,", - йдеться у листі.

Тому, повідомляють активісти,  вони готують готують зустрічний позов до суду. Цього разу до них доєдналися й постраждалі бізнесмени, які напишуть заяви до прокуратури.

 

 

Коментарі

Вгору