На пірсі виявили тіло чоловіка

24 лютого 2014, 12:35

У п’ятницю, 21 лютого, близько 11-ої години ранку у Дніпрі в районі Річкового порту, що в Черкасах, на відстані, орієнтовно, 200 м від берега було виявлено тіло рибалки. На місце події прибули Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба та оперативна група Соснівського РВ УМВС.

Про це повідомляю прес-служба виконкому Черкаської міської ради та Управління ДСНС України в Черкаській області.

Як з’ясувалось, рибалка (чоловік віком близько 60 років, його особа встановлюється) перебував без ознак життя, знаходився у воді обличчям донизу, вдягнений у саморобний пояс з пластикових пляшок.

Начальник управління цивільного захисту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Юрій Кривошея розповів, що тіло загиблого співробітниками Черкаської міської комунальної аварійно-рятувальної служби спільно з відділенням водолазних робіт АРЗ СП було доставлено на берег.

Причину смерті встановить судово-медична експертиза.

Юрій Вікторович зазначає, що біля Річкового порту проходить фарватер, тому швидка течія створила багато промоїн у кризі.

– Лід у цьому районі досить тонкій, тому що течія його постійно підмиває. З огляду на небезпеку потрапляння під лід, звертаюсь до всіх жителів Черкас, особливо – любителів зимової риболовлі – з проханням утримуватись від виходу на крижане Дніпро. Адже людське життя – занадто дорога ціна, яку доведеться заплатити за необачне поводження на кризі, – наголошує Юрій Кривошея.

Поділитись

Коментарі

Вгору