На першу сесію міськради запросять священиків усіх конфесій

06 січня 2017, 23:25

16962Тальнівська міська виборча комісія визначилася із датою та місцем проведення першої сесії міської ради, пишуть "Вісті Черкащини".

«Перша сесія новобраної міської ради скликається виборчою комісією не пізніше, як за два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради. Реєстрація у нас відбулася 28 грудня. Сьогодні – п’яте. Терміни у нас є», - каже голова міської виборчої комісії Михайло Солошенко.

Новообраний міський голова Олексій Юрченко пропонує провести першу сесію до 15 січня. Щоб бюджетники могли вчасно отримати аванс.

Крім нього у роботі комісії, беруть участь і депутати – представники партій-переможців на виборах.

Після нетривалих дискусій визначають – перша сесія Тальнівської міської ради відбудеться 12 січня 2017 року о 10 годині.

Далі переважаюча більшість присутніх висловлюється проти проведення сесії у міському центрі культури і дозвілля. Кажуть для цього є спеціально обладнана зала засідань районної ради.

«Нарешті гімн прозвучить на сесії міської ради. Вперше за всю історію Тальнівщини!», - запевняє новобраний міський голова.

Головуючий ставить на голосування – присутні підтримують.

Далі обговорюють кого мають запросити на сесію.

«Щоб не було пафосності і можливо протиріч між батюшками, давайте запросимо незалежного церковного пастиря від баптистів. Щоб він прийшов і благословив це зібрання. Я вже його повідомив. Він дав згоду. Підготовить подарунки кожному депутату і голові», - пропонує депутат Олексій Неділько.

«Це ваша думка. А ми говорили, щоб запросити священика із нашого храму Української Православної Церкви Київського патріархату запросити», - опонує йому головуючий Михайло Солошенко.

Але більшість підтримує пропозицію Олексія Юрченка запросити на сесію священиків усіх конфесій. Присутні і цю ініціативу міського голови підтримують.

«Сесії міської ради будуть відкриті для всіх членів громади віднині і довіку. Це я вам обіцяю», - запевняє Юрченко.

Зауважимо, 18 грудня у Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді відбулися перші вибори. Міським головою обрано лікаря, учасника АТО Олексія Юрченка та 26 депутатів міської ради.

Поділитись

Коментарі

Вгору