На оздоровлення довкілля надійшло понад 8 млн грн екологічного податку

07 квітня 2016, 15:42

гроші

Протягом І кварталу 2016 року черкаські суб’єкти господарювання сплатили до зведеного бюджету понад 8 млн. грн. екологічного податку, що на 76 тис. грн. перевищує минулорічні показники. Надходження з цього платежу розщеплюються в такій пропорції: 20% спрямовується до спеціального фонду державного бюджету, 80% - до місцевого бюджету.

“Таким чином, до державної казни надійшло понад 1,6 млн. грн., до місцевої – понад 6,4 млн. гривень”, - повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

На сьогодні платниками екологічного податку в м. Черкаси є понад 450 суб’єктів господарювання – юридичних осіб та понад 130 фізичних осіб – приватних підприємців.

Найбільші суми екологічного податку відрахували до бюджету черкаські підприємства – виробники теплової та електричної енергії та підприємства хімічної промисловості.

“Надходження цього платежу спрямовуються на здійснення природоохоронних заходів, включаючи захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь, ресурсозберігаючих заходів, а також заходів для зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров'я населення”, - зазначає Антон Царюк.

За інформацією прес-служби ДПІ у м. Черкасах

Поділитись

Коментарі

Вгору