На Олімпійських іграх Черкащину представлять двоє спортсменів

15 липня 2016, 17:44

4643d70489c75943b2e77915938485ec1bf26fda

На Олімпійських іграх, які цьогоріч відбудуться в Ріо-де-Жанейро Черкаську область у складі Зібрної України представлятимуть двоє спортсменів. Про це кореспонденту УНН-Центр розповіла заступник начальника управління у справах сім’ї молоді та спорту ЧОДА Катерина Коваленко.

"За даними Національного олімпійського комітету України двоє черкаських спортсменів представлятимуть Україну на Олімпійських змаганнях — це черкаський стрілець кульової стрільби Сергій Куліш та уманська легкоатлетка Наталія Золотухіна",- розповіла Коваленко.

Остаточні списки формуватимуться НОК наприкінці цього місяця, але наразі це якраз ті спотсмени, які склали нормативи. Тому корегування можуть й не вноситися.

Як розповіли в управлінні, ці спортсмени є перспективними та сильними. У Сергія Куліша це вже третя олімпіада, а у Наталії Золотухіної - перша. Також Катерина Коваленко зазначила, що спортсменам завжди необхідна підтримка земляків, оскільки повертаючись у рідну країну з перемогами, важливо цінувати їхні здобутки.

Коментарі

Вгору