На одній з вулиць у Черкасах встановлять “лежачих поліцейських”

07 березня 2023, 17:08

У Черкасах встановлять засоби заспокоєння руху по вулиці Симона Петлюри між вулицями Михайла Грушевського та Праведниці Шулежко.

Організацію дорожнього руху на цьому відрізку шляху має забезпечити КП «ЧЕЛУАШ». Зокрема, працівники підприємства встановлять засоби заспокоєння дорожнього руху, відповідні дорожні знаки та розмітки, погоджені з Управлінням патрульної поліції в Черкаській області.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Прохання лише одне – встановити дійсно якісний засіб заспокоєння руху і через усе дорожнє покриття,щоб водії дійсно змушені були пригальмовувати,проїжджаючи цю ділянку дороги.Досвід встановлення “лежачого поліцейського” по вул.Хрещатик/Шульженко показує,що це звичайна “дорожна розмітка”,яку водії об’їжджають або взагалі не пригальмовують.Існують же якісь певні норми висоти та ширини цих споруд,чому ж тоді вони так відрізняються залежно від місця встановлення?Навіщо встановлювати і витрачати на все це кошти міського бюджету,якщо можна об’їхати або прогнатися на швидкості?Будь ласка,зробіть якісно.Від цього залежить безпека руху та життя пішоходів.

Вгору