На небезпечний перехід у Черкасах, де збили людину, не можуть нанести розмітку

18 серпня 2020, 17:02

Причина зволікання з нанесенням пішохідних переходів на вулиці 30-річчя Перемоги - скасований загальний тендер. У Департаменті ЖКК стверджують, що на кожну вулицю необхідно проводити окремий тендер, щоб наносити розмітку.

Член виконавчого комітету Діяна Тяско каже, що попередньо обіцяли нанести розмітку на дорогу по вулиці 30-річчя Перемоги до 15-го серпня. Однак учора, коли біля 5-ї міської клініки збили людину, обіцяного пішохідного переходу не було. Члени виконавчого комітету стурбовані - через два тижні школярі підуть у навчальні заклади, однак ситуація на дорогах для них буде небезпечною.

У Департаменті житлово-комунального комплексу Черкаської міськради пояснюють: загальний тендер для всіх доріг Черкас, які потребують розмітки, скасували. Через це конкурси потрібно проводити на кожну окрему вулицю.

Водночас у департаменті не можуть передбачити резервні матеріали, які у випадку потреби можна було б використати для нанесення розмітки. Як пояснюють у департаменті ЖКК, це суперечить чинним законам України.

Поділитись

Коментарі

ЮЗР :

Вот что значит когда ДЕБ***ИДЫ управляют городом.. Главное что з/п себе вовремя получают.. А Бондаренко х**вый мер!

тоня :

як прикро нам черкащанам..що місьрада невзмозі навести лад на пішоходних переходах вулиць..

Вгору