На Митниці планують побудувати дитячий садок (відео)

21 квітня 2017, 22:21

80 дітлахів Черкас не мають змогу відвідувати дошкільні навчальні заклади міста через брак місць у них. Загалом же в черзі в ДНЗ знаходиться близько 3 тисяч дітей, пише "ВиЧЕрпно".

- Ця черга до 2019 року, — розповів керівник департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин. — Справжній брак місць є для 80 дітей. Найбільше проблеми у нас виникають у районі "Митниця" та в Центрі. Ми відповідально підійшли до цього питання і з минулого року відремонтували нові групові осередки, таким чином 7 групових осередків з’являться у Черкасах, два з них ми вже офіційно відрили — це 93-ій садочок на Митниці і 73-ій у Південно-Західному районі. Таким чином ми маємо можливість трішки цю чергу посунути.

Проте нові групи не вирішують проблему на "Митниці". Тому наразі ведуться перемовини з інвесторами для побудови нового дитячого садочку у цьому районі міста.

- Розглядаємо зараз декілька варіантів: будівництво нового садочка чи реконструкція того садочка, в якому зараз знаходиться Пенсійний фонд. Ми вже подали свої пропозиції і міському голові, і депутатському корпусу, — відзначив Ігор Володимирович.

На реконструкцію ДНЗ потрібні досить суттєві кошти — близько 8 млн грн, проте такі витрати є виправданими, запевняє керівник департаменту, оскільки район активно розвивається і забудовується.

Коментарі

вовочка сказав:

Верните ,ранее построенные САДИКИ,которые забрали под “КОНТОРЫ”-Людей стало меньше ,а садиков не хватает..СВОЛОЧИ!!!!!!!!

вово сказав:

денег НЕТ? А на ледовый дворец ЕСТЬ !????

Ольга сказав:

И на ледовый дворец есть, и на колесо обозрения есть. А на садики нет. Сколько садиков “отдал” экс-мэр фирмам! А теперь будут с потугами искать деньги…на реанимирование садиков.

Ольга сказав:

“1,5 млн. грн. з обласного бюджету спрямують на реконструкцію об’єктів у парках «Сосновий бір» та «Перемога», повідомляє infomist.ck.ua. З них 1,1 млн. грн. передбачено на реконструкцію оглядового майданчика у парку «Сосновий бір». Решту виділили на реконструкцію струмків у парку «Перемога». Цього року на базі цих струмків планують провести фестиваль” (Портал “Діловий регіон” від 22.04. в 19.58)..
По-моєму, все стало ясно.

Николай сказав:

А накой пенсионный фонд в таких дебрях, чтобы пенсионеров поубавить ? Налоговая в центре десять таких фондов вместит.

Вгору