На Монастирищині чоловіка застрелили пострілами в голову

04 липня 2018, 13:21

Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного із сіл Монастирищенського району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України — умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині.

У ході досудового розслідування встановлено, що 26-річний житель Монастирищини 5 листопада 2016 року, діючи умисно та цілеспрямовано, маючи намір на умисне протиправне заподіяння смерті, усвідомлюючи протиправність своїх дій і бажаючи настання суспільно небезпечних наслідків, спрямованих на позбавлення життя 56-річного жителя цього ж району, знаходячись на території колишнього аеродрому одного із сіл Монастирищенського району, з пістолета марки «ПМ», здійснив три постріли, два з яких в голову потерпілому, в результаті чого настала смерть останнього.

Після цього, зловмисник спільно з очевидцями вчиненого кримінального правопорушення, які діяли під впливом його психічного примусу, вживаючи заходів до знищення слідів злочину, поклавши труп до багажника легкового автомобіля, перевіз до наповненого водою колишнього кар’єру для видобування каменю, де, прив’язавши камінь скинув його у водойму.

Нагадаємо, що 22 лютого 2018 року, на виконання ухвали Монастирищенського районного суду від 23.10.2017, під процесуальним керівництвом Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури, працівниками поліції в порядку ст.208 КПК України зловмисника, який більше року знаходився у розшуку було затримано.

Наразі йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

Довідково: санкцією ч. 1 ст. 115 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Вгору