На Монастирищині чоловік незаконно виготовляв зброю

31 березня 2015, 07:38

Що виготовляти зброю – це незаконно, він не знав, розповів правоохоронцям 66-річний житель Монастириського району. А тому переобладнав сарай на своєму подвір’ї у так звану майстерню. Там колишній токар і виготовляв холодну та заготовки до вогнепальної зброї. Після обшуку правоохоронці вдома у підозрюваного знайшли набої, ножі, рушниці та ще багато іншого, інформує intb.

«Предмети ззовні схожі на вогнепальну зброю та боєприпаси до них. Дані предмети були виявлені на господарстві у громадянина, жителя Монастириського району. В подальшому будуть досліджуватися для віднесення їх до вогнепальної зброї чи боєприпасів», - розповів старший експерт відділу криміналістичних експертиз НДЕКЦ при УМВСУ в області Володимир Богайчук.

Як покарати чоловіка, визначить суд. Та згідно зі статтею 263 частиною 1 Кримінального Кодексу України – носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу – підозрюваного можуть позбавити волі на строк від 3 до 7 років.

Коментарі

Вгору