На Корсунщині у держвласність повернули лісогосподарські землі вартістю 130 млн грн

30 травня 2024, 18:16

Прокурори Звенигородської окружної прокуратури звернулись до Господарського суду Черкаської області з позовом про витребування частини земельної ділянки лісогосподарського призначення площею 1,2 га вартістю понад 36 млн грн.

Вказану ділянку у складі земель сільськогосподарського призначення незаконно передали до комунальної власності Виноградської сільської ради.

Через це філію Корсунь-Шевченківського лісового господарства ДП «Ліси України» було позбавлено права власності користування цією землею за призначенням.

Також сільська рада набула права комунальної власності на частину іншої земельної ділянки, до складу якої увійшло 2 гектари земель лісового фонду вартістю 94 млн грн.

Під час судового розгляду справи за позовом прокурора про її витребування, органом місцевого самоврядування добровільно відкориговано технічну документацію із землеустрою, якою з площі земель сільськогосподарського призначення виключено оспорювану лісову ділянку.

Таким чином, за втручання прокуратури відновлено статус понад 3 га земель лісогосподарського призначення, припинено їх незаконне використання та можливе вибуття у приватну власність.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору