На Корсунщині біля бази відпочинку позеленіла вода (фото)

19 червня 2018, 17:08

Річка Рось у районі бази відпочинку “Квазар” у Виграєві стала зеленого кольору, пише Інфоміст з посиланням на газету “Надросся”.

- Моторошно зеленого кольору щось схоже на масну фарбу плаває вздовж берега. Є підозра, що десь вище по течії був скид виробничих відходів. Працівники бази розповіли, що зелена фарба потужним струмом пропливла по руслу Росі вранці від 7 до 9 години, – інформує видання.

- Скоро санстанція має провести лабораторні дослідження і повідомити результати. “Поки що у воду в районі "Квазара" не тільки не можна поткнутися, а й наблизитися страшно. Тут масово дохне річкова живність, а відпочивальники тікають додому, – зазначає ЗМІ.

– Вперше ми помітили синьо-зелену піну з плівкою на воді в районі облаштованих пляжів бази відпочинку, загиблу рибу 13 червня. Одразу повідомили місцевим екологам. Приїхали лаборанти, воду взяли на аналіз. Потім брудна вода зійшла. Ми очистили повністю пляж своїми силами і у вихідні 16 та 17 червня вода була чиста і прозора. 18 червня у понеділок після 7 ранку знову з’явилася дуже брудна вода, плівка на воді була зелено-синя, від рук відмити неможливо. Знову багато мертвої риби, – розповідає директор бази відпочинку “Квазар-Рось” Віталій Бондар. – Унаслідок великого забруднення відпочивальники баз відмовляються від путівок, вимагають повернення коштів. База несе збитки.

Вгору