На концерті до Дня ветерана молодики в камуфляжі побили охорону Зубика, кандидат не постраждав (фото, відео)

19 жовтня 2014, 11:55

640x425-images-news-102014-.thumbs-df8fba33f93736112cfe743dde309938_930_0_0

Усього кілька хвилин концерту вдалося відзняти оператору телеканалу «Вікка», як до зали Палацу молоді в Південно-Західному районі Черкас увірвалися агресивно налаштовані молодики і почали бити охорону. Зляканий натовп кинувся до виходу, збиваючи людей з ніг.

Про це інформує "Прочерк".

– Почалася колотнеча і люди почали бігти хто куди, – розповідає про подію оператор ТРК «Вікка», який боїться називати своє ім’я. – А журналістку, з якою ми прийшли на захід, переляканий натовп відкинув убік. Вона впала і вдарилася.

Дівчина отримала забої і наразі обстежується у лікарні.

Організатор свята – громадська міська організація «Комітет допомоги бідним та знедоленим»  запросила на концерт кандидата в народні депутати по 195 виборчому округу Володимира Зубика, з яким вона тісно співпрацювала.

– У залі було осіб 300 запрошених, серед яких старенькі бабушки і дєдушки, інваліди і хворі люди. Концерт влаштували до Дня ветерана і самі ж ветерани запросили нардепа ЗУбика. Для них ми влаштували концерт, запросили і дитячі колективи, але добре, що вони ще не встигли піднятися на сцену, бо і їм би перепало, – розповідає голова громадської організації Тетяна Шелест, обурюючись тим, що зустріч зірвано. – Я не знаю, хто вчинив колотнечу, але бачила, що люди в масках першими почали нападати. Якщо ці головорізи представники народу, то хіба вони нам треба,  від них сьогодні прості люди постраждали.

– Наскільки мені відомо, захід мав бути неполітичний і проводитися для людей похилого віку, – розповідає «Прочерку» директор палацу молоді Ірина Тітовська. – Я не володію деталями, бо знаходжуся у відпустці і навчаюся. Тож я не могла проконтролювати організацію заходу. Нині ж, звичайно, розбиратимуся, чому на неполітичний захід був запрошений кандидат в нардепи і що взагалі відбулося.

Поділитись

Коментарі

ЛЕНА сказав:

Текст коментаряСКОТИНА ЭТОТ ЗУБИК.ЗДЕЛАЛ КАРТИНКУ ДЛЯ РОССИЙСКОГО КАНАЛА РОССИЯ ЧТО НА НЕГО ПЕРЕД ВЫБОРАМИ В ПАЛАЦЕ МОЛОДЕЖИ В ЧЕРКАССАХ КОГДА БЫЛО ЕГО ВЫСТУПЛЕНИЕ ЯКОБЫ БЫЛА ПОПЫТКА ПОКУШЕНИЯ.ЯКОБЫ ЭТО МЕСТЬ ОТ ЕГО АПОНЕНТА У КОТОРОГО МЕНЬШЕ ГОЛОСОВ-ОТ МЕСНОГО КРИМИНАЛЬНОГО АВТОРИТЕТА КАК ПОКАЗАЛИ НА КАНАЛЕ РОССИЯ-БЛ…Я ОТ НА Х..Я ТАК ПИЗ…ТЬ НЕСКЛАДНО КАКИЕ КРЕМИНАЛЬНЫЕ АВТОРИТЕТЫ В УКРАИНЕ В 2014Г. В КАКИХ ТО ЧЕРКАССАХ О ГОРОДЕ КОТОРОМ ДАЖЕ И НЕСЛЫШАЛИ В РОССИЕ?КРИМИНАЛИТЕТЫ В НАШЕ ВРЕМЯ ДАВНО УЖЕ В БИЗНЕСЕ ИЛИ В ПОЛИТИКЕ КАК ВЫ ВСЕ!СЕЙЧАС НЕ 90-Е!САМ НАНЯЛ ЗА БАБКИ КАКИХ ТО КАК ПОСЛЕДНЕЕ ВРЕМЯ ПРИНЯТО НАЗЫВАТЬ ТЕТУШЕК И РОЗЫГРАЛ ДЛЯ КАРТИНКИ РОССИИ ВЕСЬ ЭТОТ ЦИРК И КАК ЭТО ИНТЕРЕСНО ОН ВОВРЕМЯ УСПЕЛ СЪ….СЯ!?ОТ НА Х…Я ТАК ТУПО ИЗ ЛЮДЕЙ ДУРАКОВ ДЕЛАТЬ ТАКИМИ ПУТЕНСКИМИ МЕТОДАМИ И ОН ЕЩЕ ХОЧЕТ ЧТО БЫ ЕГО ВЫБРАЛИ)))ДЯДЯ ПРИБЕРЕГИ ЛУЧШЕ(СВОИ)ДЕНЬГИ-ХОТЯ У ТЕБЯ ИХ И ТАК ХВАТАЕТ НО НЕ ДЛЯ НАС!

Вгору