На Катеринопільщині – новий головний суддя

21 листопада 2016, 10:44

18112016062211

Спадкоємцем голови Катеринопільський районного суду Миколи Зінченка став 47-річний уродженець Хмельницької області Олег Баранов. До цього призначення Олег Іванович працював суддею Катеринопільського районного суду. Загальний стаж суддівської практики – 7 років. На посаду голови суду призначений на 3 роки, інформує Містечко над Тікичем.

Після відставки Миколи Зінченка в Катеринопільському райсуді залишилось тільки двоє суддів: Олег Баранов та Олександр Кухаренко. Недавно призначена Наталія Кошіль, як виявилось, перебуває в декретній відпустці.

- Ми удвох з Олександром Кухаренком недовго радились, хто очолить суд, - говорить Олег Іванович. – Хоч у колеги більше досвіду роботи, але посаду довірив мені, ми все погодили.

В суді розповідають, що Микола Григорович часто заходить, розпитує, як працюється. Поки-що новопризначений голова суду Олег Баранов не переселився в кабінет голови суду, каже, ще немає на дверях відповідної таблички.

З неофіційних джерел відомо, що відставний суддя Микола Зінченко подає свою кандидатуру на конкурси, аби отримати роботу в Києві. Житло у столиці має.

Згідно з електронною декларацією, Баранов має автівку Daewoo Lanos 1600, квартиру 55.9 (м²), за 2015 рік зробив 181 577,00 гривень (зарплата).

Поділитись

Коментарі

Вгору