На Канівщині відремонтують мости за 44 мільйона гривень

21 травня 2018, 19:16

Служба автомобільних доріг у Черкаській області замовить ремонт двох мостів через річки Рось та Росаву в Канівському районі сумарною вартістю близько 44 мільйонів гривень. По обох об’єктах оголошено тендери, розповідає "Інфоміст".

Служба Автомобільних доріг в Черкаській області оголосила тендер на поточний середній ремонт мосту через річку Рось на км 23+852 автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук. Орієнтовна вартість – 21,34 млн грн. Також оголошено тендер на поточний середній ремонт мосту через річку Росава на км 19+974 тієї ж дороги.

Орієнтовна вартість – 23,2 млн грн. Техзавданнями передбачено відфрезерувати асфальтобетонне покриття, облаштувати опори, прогонові споруди, замінити балки, ремонт проїзної частини, облаштування тротуару та нанесення дорожньої розмітки. Послуга має бути надана до кінця року. Аукціони по обох тендерах відбудуться 24 травня, нині ж триває прекваліфікація.

Документи подали три учасники: ТОВ “МОСТОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАГІН № 112” із Броварів, київське товариство ТОВ “МОСТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ” та ТОВ ШРБУ-48 з уманською пропискою. Тендерний комітет не допустив до аукціону обидва київські підприємства через невідповідність кваліфікаційним критеріям, тож до аукціону допущено лише товариство ТОВ ШРБУ-48.

Уманська фірма існує лише два роки і впродовж 2016-го  року виграла тендерів лише на 4 млн грн, водночас у 2017 товариству вдалося перемогти на тендерах САД на 233 мільйони гривень. Уже в 2018 році фірма виграла тендер на ремонт ділянку дороги держзначення М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка за 154 мільйони гривень.

Вгору