На Канівщині чоловіка забили насмерть зубилом

10 червня 2018, 20:19

У провадженні Канівського відділу прокуратури перебуває кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, а саме умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого, інформує прес-служба прокуратури.

В ході досудового розслідування встановлено, що житель Миронівського району Київської області, в травні 2018 року, перебуваючи в будинку в одному із сіл Канівського району Черкаської області, на ґрунті особистих неприязних відносин вчинив конфлікт з потерпілим в ході якого умисно, протиправно, усвідомлюючи небезпечний та злочинний характер своїх дій і бажаючи настання їх наслідків, за допомогою металевого зубила, наніс йому близько 4 ударів в область ребер з лівого боку та по тулубу, спричинивши останньому тілесні ушкодження у виді закритої травми грудної клітки, переломів ребер зліва, кровотечі у ліву плевральну порожнину, внаслідок яких, потерпілий помер.

01.06.2018 чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України.

Досудове розслідування триває, чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 10 років.

Поділитись

Коментарі

Вгору