На якому етапі зараз обіцяний “Слугою народу” дитсадок на Митниці?

03 жовтня 2020, 15:26

П’ять років мерія Черкас не вирішувала проблему будівництва дитячого садочка в мікрорайоні Митниця. Дитсадків тут хронічно не вистачає, а в чергу до дитсадка треба ставати відразу після народження дитини.

Прохання містян щодо його будівництва ігнорувалися мерією, проект будівництва п’ять років лежав під сукном, мерія тягнула гуму з виділенням землі.

Проблема зрушилася з місця тільки тоді, коли Президентом України Володимиром Зеленським будівництво дитсадка було включено до  державної програми «Велике будівництво». І ось – землю виділено і такому довгоочікуваному садочку - бути! 

Вирішення проблеми дитсадка на Митниці - це тільки перший крок до реалізації  низки  великих інфраструктурних проектів. Серед проектів, що незабаром будуть реалізовані у  місті: завершення реконструкції Черкаського обласного драмтеатру, будівництво Центру екстреної медичної допомоги, Центру розвитку креативної економіки Черкащини, завершення спорудження Школи олімпійського резерву. Такі проекти  націлені на те, щоб робити життя містян  комфортнішим  та зручнішим. 

Коли міська влада буде працювати в унісон з державою, а не намагатися заробити політичні дивіденди за рахунок протистояння до державної політики, то для містян це буде значно краще.

* політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору