На Городищині відкрили агентський пункт обслуговування громадян

05 липня 2017, 18:39

Агентський пункт обслуговування громадян відкрито в селі В’язівок Городищенського району. Відтепер послугами агентського пункту можуть скористатися всі жителі громади, з яких 795 – це пенсіонери. Про це повідомили у ГУ Пенсійного фонду України у Черкаській області, іформує "Економіка сьогодення".

Пенсіонери можуть скористатися такими послугами, як отримання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи), консультацій по Skype-зв’язку з працівниками громадської приймальні та керівництвом управління, роз’яснень щодо законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, прийом замовлень на видачу довідок про розмір пенсії та про перебування на обліку.

Фахівці Фонду в разі потреби можуть допомогти заповнити документи, надати зразки документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсії та проконсультувати про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсії.

У перший день роботи пункту громадяни звернулися за довідковою інформацією, переліком документів, необхідних для призначення пенсії, їх правовою оцінкою та консультацією з питань пенсійного забезпечення.

Коментарі

Вгору