На двох стільцях: Софроній підписався за створення помісної церкви і за її непотрібність

29 червня 2018, 09:38

Владика Софроній спочатку підписав звернення до Константинополя про утворення помісної церкви, після чого також підписався під заявою від УПЦ МП про те, що статус церкви змінювати не варто, про це інформує "Інфоміст".

Так, на сайті УПЦ МП повідомляється, що учасники архієрейського наради 25 червня в Києво-Печерській-Лаврі одноголосно прийняли заяву про те, що "наявного канонічного статусу церкви достатньо, щоб вона здійснювала місію серед народу України".

"Спроби змінити цей статус приведуть тільки до обмеження прав і свобод, якими наділена наша Церква, маючи права широкої автономії. До того ж, ці спроби не вилікують, а тільки поглиблять розкол як в українському Православ’ї, так і в українському суспільстві в цілому", – зазначається в повідомленні.

Під заявою в тому числі підпис митрополита Черкаського і Канівського Софронія.

Фото: Інфоміст

Водночас раніше в інтерв’ю виданню "Главком", опублікованому 14 травня, Софроній заявив: «ті, хто не захоче до єдиної церкви, стануть РПЦ за кордоном. І там хай хоч Путіну моляться».

У тій же бесіді священнослужитель підтверджує, що підписав звернення до Константинополя про автокефалію.

"У мене завжди була одна позиція, яка полягає в тому, що нам треба церква, ні від кого не залежна", – цитує видання владику.

Цікаво, що в інтерв’ю, Софроній повідомляє, що, окрім нього, із УПЦ МП підпис під зверненням до Константинополя поставив владика Віссаріон. Він же також підписався і під заявою архієреїв від 25 червня.

 

Коментарі

Павло сказав:

Геть московських попів з Черкащини і України!

Виктор Канев сказав:

Люди добри, ви певно посходили з розуму,чому в Рими е папа який керуе католичною церквою яка е по цилому свити и нихто небигае и некричить геть католичну церкву, бо кожна людина мае право на вироисподивання ми вси Украинци православни и церква в нас едина ,Ми православие ми едини ,Ми невинувати що пани дерутся а в мужика чуб летить..Отямтись неробить соби лихо………

Анатолій сказав:

Це нонсенс московська церква в Україні

Дмитрий сказав:

Дайте Киевлянина с задачей цветмет собрать , куда ему болезному

Виктор сказав:

Сафроний- алкаш. Есть свидетели.

Виктор Канев сказав:

То и добре вин певно пиячить за свои а ти за чийи певно жаба давить я б з ним теш випив би якби вин мени це дозволив би бо в ций людини е що повчитись вин добрий зотчий вин писля себе оставить храми церкви також добру виру в бога,а що ти оставеш писля себе своим дитям внукам кучу ненависти бильше ничого ???

Вгору