На Драбівщині попрощалися з загиблим Героєм (фото)

12 червня 2015, 13:54

1

4 червня у селі Бирлівка, що на Драбівщині, відбулося прощання з Михайлом Федоренком, який загинув 31 травня, захищаючи Україну, у зоні АТО. Загиблому старшому сержантові був 51 рік. 

За давньою християнською традицією тіло спочилого героя цілу ніч перебувало у церкві Святої Трійці села Бирлівка, де за ним всю ніч читали Псалтир.

2

У день відспівування біля місцевої церкви зібралася вся громада Драбівщини. Чин відспівування звершили священики Золотоніського та Драбівського районів: настоятель місцевої церкви протоієрей Богдан Марцін, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м.Золотоноша протоієрей Олександр Косенко, настоятель храму Вознесіння села Шабельники ієрей Олег Шумов. Також у спільній молитві приймав участь настоятель храму Вознесіння села Пальміра Золотоніського району УАПЦ протоієрей Миколай.

7

Серед присутніх був голова Драбівської райдержадміністрації Іван Володимирович Гайдай, заступник голови районної ради Тетяна Володимирівна Богославець та сільський голова Бирлівки Ольга Григорівна Кучер.

Після спільної церковної молитви, очолюваної вищезазначеними священиками, тіло героя у супроводі військових побратимів та жителів села на руках понесли до місцевого цвинтаря. В останню путь героя проводжала вся громада, ставши обабіч шляху, по якому несли покійного.

На місцевому кладовищі очільники району зачитали некрологи про життя та подвиг загиблого героя.  Все село не стримувало сліз, коли прощалися із своїм земляком.

3 4 5 6 8

За інформацією Черкаської єпархії КП

Поділитись

Коментарі

Вгору