На дороги області за добу висипали майже 1800 тонн протиожеледної суміші

30 листопада 2016, 12:14

пог2

Обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення 29 та вночі 30 листопада проходила у всіх районах області. Загалом, за добу було використано 1794 тонни протиожеледної суміші.

Станом на 8 годину ранку 30 листопада температура по області складала від  -6 до -11 градусів морозу. На території Черкащини 29 листопада спостерігався мокрий сніг та ожеледиця на дорогах. Покриття автодоріг оброблено протиожеледними матеріалами у зв’язку з ожеледицею.

За словами в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислава Демиденка, впродовж минулої доби у обробці асфальтового покриття автодоріг загального користування були задіяні 63 комбіновані дорожні машини (КДМ), 26 навантажувачів та 2 автогрейдери, у роботах на дорогах були задіяні 112 працівників. У черговому режимі роботи перебували 76 одиниць техніки та 107 працівників головної підрядної організації ДП «Черкаський облавтодор».

Станом на ранок 30 листопада, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних дорогах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору