На допомогу відомому музиканту в Черкасах зібрали більше 40 тис грн

20 лютого 2017, 15:59

Фото зі сторінки фестивалю у Facebook

У суботу в Черкасах відбувся концерт на підтримку гітариста та ідеолога гурту «Кому Вниз» Сергія Степаненка. Спільними зусиллями черкащани зібрали на допомогу музикантові 40 503 грн. Найближчим часом їх буде перераховано на рахунок Степаненка, а в подальшому – витрачено на операцію із пересадки нирки.

– Хочу подякувати нашим благодійникам: учасникам концерту, тим, хто допомагав нам із друком,лотодавцям, покупцям лотів, майстрам, гостям заходу й нашій холодноярській родині за ті промені добра, які ми спрямували на підтримку Сергія Степаненка, – каже член організаційного комітету Фестивалю нескореної нації «Холодний Яр» Діана Тяско, яка стала ведучою благодійного концерту. – Приємно, що Черкаси для себе відкривають гості з різних регіонів України. У нас було й Закарпаття, й Прикарпаття, й Галичина, Волинь, Київ, Полтавщина та Донбас!

Під час концерту кожен охочий міг пожертвувати благодійний внесок у спеціальну скриньку. Окрім того, відбувся аукціон, на якому благодійники могли придбати картини, скульптури, диски, книги та навіть мистецькі писанки.

Найдорожчими лотами за наслідками торгів стали скульптура Дмитра Бур’яна «Клич доби» та картина Василя Гелетка «Чорний ворон». Обидва вироби мистецтва придбали по дві тисячі гривень. Перший лот опинився в руках начальника обласногоуправління культури Олега Островського, другий – у нардепа Олега Петренка.

Фото Олександра Рибалки

Окрім «Кличу доби», з аукціону також за чималу суму продали і іншу скульптуру Дмитра Бур’яна – «Українського лева».

– Бажаю швидшого одужання відомому музиканту улюбленого гурту, юнацьких років, – коментує результати аукціону скульптор.

Не менш яскравою була і поетично-музична частина заходу. Її наповнювали місцеві музиканти Антон Стрілець та Олекса Хуторний, а також поет Олексій Юрін. Хедлайнерами концерту виступили соліст гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк і лідер гурту «Широкий Лан» Святослав Бойко.

– Дякую всім за благодійні внески і за нашу консолідацію з великими людьми, – каже музикант Святослав Бойко. – Ми разом творимо цю історію і будемо знати надалі, що нашими руками творилася історія нового гурту «Кому Вниз». Переконаний, що скоро Сергій Степаненко буде з новою ниркою. І ми всі знатимемо, що дотичні до цієї події. Великим людям – велика слава і велика подяка.

Варто зазначити, що збір коштів на підтримку музиканта триває і надалі. Надаємо реквізити, за якими можна допомогти Сергію Степаненку.

КОМУ ВНИЗ

Телефон: +38 050 299 5541 (Сергій [Little] Литвинюк, манаґєр групи КОМУ ВНИЗ)

Рахунок 29244825509100

Приватбанк

МФО: 305299

ЄДРПОУ : 14360570

Призначення платежу: Збір коштів на пересадку нирки

Для поповнення картки у гривнях — 5167 9856 9043 7405 (Степаненко Сергій Миколайович)

За повідомленням прес-служби Фестивалю нескореної нації "Холодний Яр"

Коментарі

Вгору