На дев’ять газет Черкащини чекає реформування

23 грудня 2016, 18:41

85_main

Роздержавлення друкованих ЗМІ є другою ключовою реформою в інформаційному просторі України, поряд зі створенням суспільного мовлення. У першому етапі беруть участь 244 редакції. Зокрема й 9 видань з Черкащини. Ці друковані ЗМІ отримали можливість здійснити всі правові дії, щоб виконати закон.

Загалом з-поміж друкованих засобів, реформування яких передбачене на першому етапі, «Чигиринські вісті», «Надросся», «Вісник Городищини», «Шполянські вісті», «Трудова слава», «Колос», «Зоря», «Дніпрова зірка» та «Черкаський край».

– Ми трішки припізнилися з реформою і не прорахували, скільки редакцій реально готові до роздержавлення. На старті ми вважали, що це буде близько 50 ЗМІ, однак по факту бачимо готовність більшості, – зазначив перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

Він підкреслив, що на першому етапі роздержавлення переважно виникалипроблеми в юридичному оформленні документів. Також були перешкоди з боку місцевих органів влади, які не розуміли важливості реформи і створювали бар’єри на шляху роздержавлення.

Коментарі

Вгору