На День Незалежності в Черкасах відбудеться грандіозний фестиваль

12 липня 2016, 15:02
Фото: Про все

Фото: Про все

На День Незалежності, 24 серпня, в Черкасах в «Долині Троянд» вперше пройде грандіозне дійство – фестиваль тімбілдінгу «Summer Challenge 2016». Структурно він складатиметься з п’яти міні-фестивалів, що повинні зацікавити всіх містян: «Черкаси, я це роблю», «Nova», «Розумаріум», «Пікнік на узбіччі» і власне «Summer Challenge».

Розповіла про це на сьогоднішній прес-конференції одна з організаторів фестивалю, відома конферансьє Ольга Касьянова.

На первинному етапі фестиваль планувався як виключно захід для представників бізнесу але, ураховуючи святковість дати проведення, кількість задумів і бажання це все втілити в життя, ідея фесту була переформатована та насичена максимальною кількістю подій, які будуть цікаві всім черкащанкам і гостям міста.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Перелічені п’ять подій матимуть свої п’ять локацій в «Долині Троянд». «Черкаси, я це роблю» - це презентаційний майданчик 25 соціальних проектів, запланованих для реалізації в Черкасах з винагородою у 25 тис. грн. «Nova» - це тренінговий майданчик, де протягом дня проходитимуть лекції і майстер-класи. «Summer Challenge» - базова подія фестивалю, де змагатимуться між собою 25 команд підприємств і установ області. Для них передбачені спортивні, інтелентуальні та творчі змагання. «Пікнік на узбіччі» - фестиваль вуличної їжі, де власні смаколики представлять ресторани міста. Ну, і на завершення «Розумаріум» - локація для відпочинку дітей. У цьому випадку ми відійшли від традиційних батутів та цукрових ват і запропонували інтелектуальний відпочинок з експериментами з фізики, хімії, інших прикладних наук, – розповідає Ольга Касьянова.

Для оцінювання проектів до складу журі входять Голова Національного олімпійського комітету в Черкаській області, діючий військовий Андрій Більда, який оцінюватиме дистанційно, і уродженка Черкас, керівник Фонду польської культури ім. Миколи Рея у Кракові Оксана Братчук.

Фото: Про все

Фото: Про все

За словами організаторів фестивалю, до цього часу ще триває набір соціальних проектів. Крім цього, ураховуючи велику кількість локацій та передбачених заходів фестиваль потребує значної допомоги, зокрема волонтерів, які згодні будуть витратити свій час та натхнення для забезпечення фестивалю. Також фестиваль ще чекає на спонсорську допомогу для повноцінної реалізації творчого задуму.

Для тих хто бажає долучитись для участі в конкурсі соціальних проектів «Черкаси, я це роблю» дивитись реєстраційну форму тут, а для рестораторів передбачена своя реєстраційна форма тут.

Поділитись

Коментарі

Вгору