На Чигиринщині пройде фестиваль “Будянський ярмарок”

16 серпня 2017, 15:32

23-24 вересня на Чигиринщині відбудеться традиційний фестиваль "Будянський ярмарок". На хуторі Буда його організовують вже більше десяти років, інформує "ГромЧЕ".

- Разом з однодумцями ми започаткували це свято, щоб ділитися власними знаннями про те, як можна жити у гармонії з природою, бути здоровим завдяки їй і отримувати творчу енергію для власного росту та розвитку, – відзначила одна з ініціаторів фестивалю – господиня екосадиби "Ясний день" Тетяна Юрченко.

Цьогорічний фестиваль "Будянський ярмарок" поєднає тренування з тхеквондо, майстер-класи, мнемотехніку для дітей, музикування та різні лекції.

Тренування з тхеквондо

Почесною гостею фестивалю стане 14-ти кратна чемпіонка України з тхеквондо, член Олімпійської збірної команди 2002-2010 років, президент Федерації Олімпійського тхеквондо (ВТФ) в Черкаській області Анна Тарапата. Під час дійства спортсменка проведе тренування для дітей і поділиться секретами власної авторської методики з Тай-Бо.

Майстер-класи

Кращі майстри з Чигиринщини, Черкащини та інших регіонів навчатимуть гостей свята низці дивовижних вмінь: від розпису писанок та виготовлення народної ляльки  до створення власних зборів запашного трав’яного чаю та приготування вегетаріанських солодощів.

Цікава мнемотехніка для дітей

У межах "Будянського ярмарку" працюватиме незвичайна локація від фахівців дитячого центру підготовки та розвитку "Крокодил Гена". Цікава мнемотехніка  – це техніка, що дозволяє учневі та вчителю бути активними співучасниками інтерактивного процесу навчання і при цьому зберігає здоров’я дитини. У межах локації разом із фахівцями можна буде пройти цікаве тестування пам’яті; випробувати легкі методи та прийоми обробки інформації; спробувати "замальовку" текстів та віршів; спробувати техніку легкого вивчення іноземних слів.

Музикування

В ігровій, театралізованій формі особливу музику та танці розкриє гостям дійства ведуча трансформаційних тренінгів та семінарів з Йоги Голосу, звукотерапевт, фахівець з раннього музичного розвитку, керівник дитячої музичної студії "Діти Сонця" Олена Лісова.

Лекції

Корисною інформацією з оздоровлення, психології, мотивації, саморозвитку поділяться з гостями запрошені лектори фестивалю. Тематика лекцій досить широка.

Також на фестивалі "Будянський ярмарок" на гостей чекають заняття з йоги, лаундж-зона, концертна програма і  традиційний ярмарок незвичайної продукції, виготовленої екопоселенцями та народними майстрами.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору