На Чигиринщині презентували заклади освіти для 165 старшокласників

11 травня 2018, 20:53

Нещодавно, в рамках Акції «Випускник - 2018» Чигиринським районним центром зайнятості спільно з відділом освіти Чигиринської райдержадміністрації організовано профорієнтаційний захід, мета якого - зорієнтувати абітурієнтів в різноманітті навчальних закладів, умовах вступу та формах навчання.

У заході взяли участь 165 старшокласників, вчителі, начальник відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації Катерина Невгоденко та директор Чигиринського районного центру зайнятості  Світлана Коршунова.

На зустріч також завітали майстер виробничого навчання Людмила Постіл, яка презентувала Черкаське вище професійне училище ім. Г. Ф. Короленка, Олег Гладченко - доктор медичних наук, професор кафедри біології, фізіології та анатомії Харківського фармацевтичного університету, Валентина Чибіряк - викладач Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництва та Ірина Миндра - доцент кафедри менеджменту Черкаської філії Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет».

Представники закладів освіти підготували презентаційний відеоматеріал, у ході якого розповіли про умови вступу та проживання, про те, які заходи та фестивалі організовуються для студентської молоді, а також ознайомили абітурієнтів із спеціальностями та професіями за якими проводиться набір на навчання.

Зокрема, Валентина Чибіряк наголосила на співпраці Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництва із закордонним закладом вищої освіти, зазначивши, що: «На цей час підписано договір про співпрацю з Варшавським університетом, що дає змогу студентам паралельно навчатися на заочній формі у польському університеті та отримувати диплом європейського зразка з можливістю проходження практики у цій країні».

Підсумовуючи захід, Світлана Коршунова, подякувала викладачам за ініціативність, креативність та змістовну інформацію надану школярам.

«Молодь – наше майбутнє. А такі заходи допомагають дітям формувати їх професійну свідомість та сприяють розвитку власного, самостійного підходу до вибору професії», - зазначила директор районного центру зайнятості.

За повідомленням Чигиринського РЦЗ.

Вгору