На Чорнобаївщині під час пожежі 5-річний онук врятував дідуся (відео)

16 січня 2017, 09:26

IMG_20170114_114939

14 січня  о 09:30 у селі Іркліїв через коротке замикання електромережі сталося загорання всередині житлового будинка. Пожежу помітив 5-річний Тарас, який спав у кімнаті. Відчувши запах, диму хлопчина прокинувся та побіг до спальні діда. Розбудивши 80-річного діда, він розповів старому про загорання. Рятуючись від диму, що почав вщент заповнювати приміщення, господар, який рухався доволі повільно, встиг надихатися продуктами горіння. 

Після отримання повідомлення про пожежу, у відповідності до районного плану залучення сил та засобів, на місце пригоди одразу були спрямовані 3 пожежних підрозділи. Крім  пожежно-рятувальної частини, також місцеві пожежні команди із СТОВ «Канівці», та СТОВ «Агро-Ко» із села Мельники.

Боротьба із вогнем тривала понад чотири години. Повністю ліквідувати загорання вдалося лише о 13:40. Попри зусилля пожежних та рятувальників, відстояти будинок від вогню не вдалося.

Бригада швидкої медичної допомоги, яка прибула на місце події, після огляду потерпілого, який отримав отруєння продуктами горіння, госпіталізувала його до реанімаційного відділення районної лікарні.

За повідомленням Управління ДСНС України в Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору