На Черкащині чоловік забивав до смерті дружину на очах у дітей (відео)

16 січня 2017, 09:04

872587653ac821c3-600x337Чоловік бив жінку так, що у неї з носа та рота лилася кров, потилицю вона майже не відчувала, а виском чоловік бив її об вугол ліжка. Все це відбувалося на очах у їхніх дітей. Тепер, перебуваючи в лікарні, жінка і там не відчуває себе в безпеці, бо чоловік погрожує розправитись з нею та її матір’ю, повідомляють “Надзвичайні новини”.

28-річна Ольга вже тиждень перебуває в лікарні і зараз уже може самостійно ходити, але перші дні була не в силах навіть розмовляти, бо жінку жорстоко побив її співмешканець.

71658765351a6eaf-600x304«Руками, кулаками, ногами, спершу в голову, потім витягнув мене у вітальню, відірвав ножку від стола і сказав, що зараз він мене поламає», – розповідає постраждала Ольга.

Щоб захиститися від ударів дерев’яною ніжкою, Ольга ховала обличчя, за що дістала по руках.

«У мене кров летіла із рота, із носа, я вже майже не відчувала потилицю. Потім взяв об вугол ліжка і ударяв мене виском. Потім взяв цю ножку від стола і душив мене. І казав, що зараз мене розчленує, уб’є, задушить, а потім порубає на куски і просто викине, щоб мене не було», – розповідає постраждала Ольга.

Жінка ледь жива лежала на підлозі, а чоловік топтався по її голові. І все це відбувалося на очах у їхніх маленьких дітей, з яких найстаршому синові 6 років, а найменшій доньці всього 2. Але навіть крики і сльози малюків не спинили чоловіка.

07e587653de91042-600x339«Діти кричали, особливо мала дівчинка – вона кричала криком», – каже Ольга.

Окрім дітей у будинку була сестра співмешканця побитої жінки, яка, на відміну від дітей, могла допомогти жінці чи хоча б покликати когось із сусідів, однак цього не зробила.

«Я була присутня тоді, як вони сварилися. А коли Олег почав Олю бити, я забирала малу, а тоді він переключився на мене і я втекла», – каже сестра чоловіка Оксана.

П’яний чоловік знущався із жінки півгодини, поки не втомився. Після цього він просто приліг поруч із дружиною на підлозі і просто заснув. Ледь жива Ольга зуміла втекти до сусідки і вже звідти викликала швидку. У поліції відкрили кримінальне провадження і тепер чекають на висновки судмедексперта після завершення лікування.

«За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 122 ч.1. Тривають слідчі дії», – розповів начальник Жашківського відділення поліції Роман Ражев.

За скоєне винуватцеві загрожує до 3 років позбавлення волі, але поки що чоловіка навіть не затримали. Більше того, він продовжує погрожувати постраждалій та її матері.

«Каже, що заб’є мене, мою матір. Я боюся навіть у лікарні спати, я боюсь, що він зайде і може задушити подушкою», – ділиться своїми страхами Ольга.

«Надзвичайні новини» розшукали співмешканця побитої жінки. Як з’ясувалося, він ще у 15 років сів у в’язницю за вбивство. Зараз йому 29 років.

7935876545fe2eeb-600x336«Я відбував покарання вже теж за побиття зі смертю», – визнає співмешканець Ольги Олег.

Чоловік не заперечує, що неодноразово дозволяв собі піднімати на жінку руку. Пояснює: це все через ревнощі, мовляв Ольга занадто полюбляла гуляти з подругами.

«Гуляла, пила, це було неодноразово. Люди бачать, знають. Ну, а цей раз я просто зірвався», – каже Олег.

Побита Ольга ще не знає, де житиме з трьома дітьми, але вона остаточно вирішила, що до свого співмешканця вона вже не повернеться.

Поділитись

Коментарі

Вгору