На Чорнобаївщині почали ремонтувати одну з найпроблемніших доріг

14 вересня 2023, 11:57

Не Чорнобаївщині ремонтують дорогу напрямку Чорнобай - Іркліїв, яка пролягає через села Малі Канівці та Великі Канівці. Це полотно перебуває на балансі Черкаської обласної державної адміністрації та в оперативному управлінні Служби місцевих автомобільних доріг в Черкаській області.

Чорнобаївська селищна рада неодноразово зверталася з листами про нагальну необхідність проведення ремонтних робіт цього напрямку та з бюджету Чорнобаївської територіальної громади рішенням сесії було виділено субвенційні кошти обласному бюджету в сумі 1 млн. 500 тис. грн на ці цілі.

Відповідно до проведених тендерних процедур підрядною організацією ТОВ «Будівельне управління - 77» проведено ремонтні роботи великої карти дорожнього покриття від пікету 1970 в смт Чорнобай в сторону Чорнобаївського елеватора ПП «Віктор і К». Також заплановано покладання великої карти на проблемній ділянці на в’їзді в с. Малі Канівці та ямковий ремонт дорожнього полотна до с. Іркліїв.

За інформацією Чорнобаївської громади

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вплерій :

Чому ви не пишете про дорогу Чорнобай-Мохнач.Вона в рази гірша за Чорнобай -Іркліїв. І її не ремонтують. Напишіть ПРАВДУ. А ще про дорогу М.Бурімка -Лящівка, про яку І.Тернова відзвітувалася, що вона зроблена, а реально – там не вкладено ні копійки. Люди впевнені, що вкрали.

Вгору