На черкаських депутатів хочуть витратити 2 млн грн (відео)

29 листопада 2015, 17:00


Черкаські депутати можуть змінити прописку. Міськрада хоче облаштувати для них нову залу засідань. Наразі приглядаються до приміщення в будівлі колишньої тютюнової фабрики. Та обійдеться перетворення цеху на сесійну залу майже в 2 мільйони гривень. Чи схвалюють народні обранці такі витрати на власний комфорт?

Про це інформує vikka.ua.

Перевезти депутатів на Благовісну можуть вже наступного року. Таку заяву напередодні оприлюднили у департаменті організаційного забезпечення мерії. За словами очільниці відомства, в новому приміщенні має стати місця і міським обранцям, і громадськості. Політичний оглядач Сергій Варич вважає: облаштування сесійної зали – не перше, чим мають займатись депутати.

Сергій Варич, політичний оглядач: "Ті, хто зараз при владі, повинні не забувати, що вони повинні дбати про громадян міста Черкаси, а не про свій власний. І я абсолютно переконаний, що якщо ми запитаємо у простих черкащан, виявиться, що є більш нагальні проблеми, які треба профінансувати"

Дотепер сесії проводились в обласному Будинку рад, в приміщенні Придніпровської райради і безпосередньо в приміщенні міськради. Чи потрібно власне окреме приміщення - думки депутатів розділились.

Олександр Згіблов, депутат міськради: "Я вважаю, що є в місті кілька достойних залів і треба тільки більш продуктивно використовувати. Наприклад, та ж сама мала зала облдержадміністрації"

Олександр Савенко, депутат міськради: "Мені не дуже важливо, яке це буде приміщення облаштоване. Аби воно було облаштоване правильно. Щоб ми не були як у 17 або 19 столітті – голосувати руками"

Ярослав Нищик, депутат міськради: "Якщо ситуація така, що в приміщенні колишньої тютюнової фабрики немає належного відремонтованого залу, потрібно відновлювати з нуля, тоді потрібно використовувати залу у колишньому Придніпровському райвиконкомі"

Кошти на облаштування сесійної зали планують закласти у 2016-му. Та остаточне рішення – де і якою їй бути, все ж за самими депутатами.

Коментарі

Вгору