На черкаському палаці культури “Дружба народів” не відновлюватимуть панно

08 квітня 2017, 16:30

 

За тиждень минає п’ятий рік від початку реконструкції палацу культури та площі “Дружба народів” в Черкасах. Тоді, напередодні сумнозвісних масово сфальшованих виборів до Верховної Ради України, ставлениця власника ПАТ “Азот” Дмитра Фірташа, провладна кандидатка Валентина Жуковська намагалася сподобатись черкасцям завдяки масштабній реконструкції “Дружби народів”, пише "Дзвін".

Реконструкція передбачала зокрема і заміну аварійного панно на сучасне. Був оголошений навіть конкурс проектів. Проте, ймовірно через негативний результат на виборах Жуковської і образу на черкасців Фірташа, “Азот” так і не виконав зобов’язання відновити панно на фасаді палацу культури.

Через п’ять років після обіцяного, ми вирішили поцікавитись в одного з керівників хімічного гіганта Івана Сухарькова про долю обіцяного відновлення фасаду  ПК “Дружби народів”, який належить ПАТ “Азот”.

Ми запитали в депутата Сухарькова, чи є  в планах підприємства, у разі відновлення його повноцінної роботи, відновити обіцяне 5 років тому панно.

– Я не знаю що там обіцяла Жуковська, навіть не знаю де вона тепер знаходиться. “Азот” точно не планує робити панно на “Дружбі народів”. В свій час ми витратили значну суму коштів на капітальний ремонт палацу культури і площі. А хто там щось обіцяв… я не знаю, – прокоментував Іван Сухарьков.

Коментарі

Вгору