На Черкащину насуваються дощі: синоптик розповів, якою буде погода на початку квітня

31 березня 2023, 07:43

В атмосфері створилася цікава синоптична ситуація: Черкащина опинилася у «баричній ямі» затиснутою з обох боків високим атмосферним тиском. Тож розраховувати на комфортну, теплу та суху погоду у найближчий тиждень не варто.

"Сьогодні вдень синоптичні процеси зміняться на західні. У наш регіон почне надходити тепле повітря, температура вдень 8-13º тепла",- повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

У суботу 1 квітня, атмосферний фронт принесе на Черкащину чергову порцію дощів. Середньодобова температура досягне позначки +8º, але це ненадовго, оскільки у неділю 2 квітня - похолодає. Інтенсивність опадів збільшиться.

За попередніми розрахунками, на новому робочому тижні головними домінантами будуть циклони, які формуватимуть хмарну, вологу та прохолодну погоду. Спочатку це будуть дощі, але не виключено, що з проникненням холодного повітря до них додасться і мокрий сніг.

Динаміка на зниження температурного фону простежуватиметься всі ці дні з піком похолодання в другій половині тижня, коли нічна температура знизиться до 0-5º тепла, а денна не вище 5-10º тепла.

Впродовж наступного тижня середньодобова температура утримається на рівні +5º, а дощова з рвучким вітром погода посилюватиме відчуття холоду.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору