На Черкащині жінка систематично збувала наркотики, але досі на волі

19 листопада 2019, 10:04

Фото тематичне

Стосовно 50-річної уманчанки уманська прокуратура скерувала до суду 6 обвинувальних актів по фактах незаконного придбання, зберігання збуту психотропних та наркотичних речовин. Обвинувальні акти досі в суді, а жінка на волі.

Щоразу, по кожному кримінальному провадженню, орган досудового розслідування звертався з клопотаннями про обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді взяття під варту до суду.

Проте суд у задоволенні цих клопотань відмовляв, і це призвело до того, що жінка безкарно продовжила свою діяльність. У вересні 2019 року її знову затримали в Умані під час незаконного збуту амфетаміну.

Наразі їй повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення

Прокуратура вкотре звернулась з клопотанням до Уманського міськрайонного суду про обрання зловмисниці запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, проте суд у задоволенні клопотання відмовив та знову ухвалив звільнити підозрювану з-під варти.

Уманська місцева прокуратура оскаржила вказану ухвалу в апеляційному порядку. Але зловмисниця до цього часу продовжує перебувати на волі та існують ризики того, що вона продовжить свою злочинну діяльність.

За інформацією із пресслужби Уманської місцевої прокуратури

Коментарі

Вгору