На Черкащині жінка систематично збувала наркотики, але досі на волі

19 листопада 2019, 10:04

Фото тематичне

Стосовно 50-річної уманчанки уманська прокуратура скерувала до суду 6 обвинувальних актів по фактах незаконного придбання, зберігання збуту психотропних та наркотичних речовин. Обвинувальні акти досі в суді, а жінка на волі.

Щоразу, по кожному кримінальному провадженню, орган досудового розслідування звертався з клопотаннями про обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді взяття під варту до суду.

Проте суд у задоволенні цих клопотань відмовляв, і це призвело до того, що жінка безкарно продовжила свою діяльність. У вересні 2019 року її знову затримали в Умані під час незаконного збуту амфетаміну.

Наразі їй повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення

Прокуратура вкотре звернулась з клопотанням до Уманського міськрайонного суду про обрання зловмисниці запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, проте суд у задоволенні клопотання відмовив та знову ухвалив звільнити підозрювану з-під варти.

Уманська місцева прокуратура оскаржила вказану ухвалу в апеляційному порядку. Але зловмисниця до цього часу продовжує перебувати на волі та існують ризики того, що вона продовжить свою злочинну діяльність.

За інформацією із пресслужби Уманської місцевої прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору