На Черкащині завершують ремонт міського РЕМу

10 квітня 2019, 12:36

Наприкінці квітня планується завершити ремонтні роботи у новому приміщенні міського РЕМу за адресою с. Червона Слобода, вул. Михайла Вербицького, 1. Роботи здійснюються за господарські кошти ПАТ «Черкасиобленерго». Про це повідомив директор Черкаського міського РЕМу Вадим Трохимець і показав, на якому етапі відбуваються роботи.

Директор Черкаського міського РЕМу Вадим Трохимець в одному з відремонтованих приміщень

Зауважимо, що раніше Черкаський РЕМ працював у центрі по вул. Благовісній, але через створення ТОВ «Черкасиенергозбут» його перенесли до окраїни міста. Із жовтня минулого року приміщення для РЕМу почали ремонтувати. Після завершення ремонту адмінбудівлі також відновлюватимуть приміщення для електромонтерів.

Кабінет диспетчерської служби

- Зараз ми перебуваємо у диспетчерській службі, де відбувається керування всіма агрегатами, які працюють у мережах черкаського міського РЕМу. У цьому приміщенні зробили освітлення та косметичний ремонт, - сказав Трохимець.

Схеми, на яких вказані підстанції та пристрої Черкас. За цими схемами здійснюється керування бригадами і в разі аварійних ситуації по них здійснюються переключення для швидкого реагування.

Також у РЕМі створили приміщення для бухгалтерії та майже завершили  ремонт у кімнаті, де працюватимуть фахівці із договірних відносин. Тут буде архів і працюватимуть троє людей, відповідальних за роботу з договорами. Наразі вони працюють на вулиці Благовісній, там де раніше функціонував Черкаський міський РЕМ.

Відновлений кабінет бухгалтерії

У будівлі РЕМу повністю переобладнали приміщення аудиту. Його укомплектували новою технікою і меблями та створили нормальні умови для роботи працівників. Стару їдальню на першому поверсі відремонтують та перепрофілюють. Там створять дві розрахункові групи: одна – для юридичних, інша – для побутових споживачів. Черкащани можуть потрапити до цього приміщення через головний вхід з боку вулиці Михайла Вербицького. Їдальню ж із новим обладнанням та комфортними умовами для працівників облаштують на території РЕМу, - сказав Вадим Трохимець.

Приміщення старої їдальні, яке зараз ремонтують

Завдяки рішенню виконавчого комітету, до приміщення РЕМу курсують автобусні маршрути №5 та №25, а також працівники можуть дістатися робочого міста приміськими маршрутами, які їдуть у напрямку Червоної Слободи за ціною 5 гривень.

Катерина Яневська

- Нам працювати зручно, адже автобуси їздять, також працює планове розвезення працівників, - говорить працівниця РЕМу Катерина Яневська.

Прес-секретар ПАТ "Черкасиобленерго" Ярослав Лавров надав світлини приміщень ще до ремонту зі старими меблями, технікою та обдертими стінами.

Поділитись

Коментарі

Вгору