На Черкащині затримали рибалок, які наловили риби на понад 34 тис. грн

15 січня 2019, 18:20

На Черкащині затримали рибалок, які наловили риби на понад 34 тис. грн

Сьогодні, 15 січня, під час проведення рибоохоронної рейду на Кременчуцькому водосховищі в Липівському заказнику поблизу станції "Панське" Золотоніського району було затримано чотирьох осіб, які займалися незаконним виловом риби.

Чоловіки виловили рибу видів: сом – 20 шт., судак - 21 шт., приблизною вагою 32 кг. Збитки, нанесені рибному господарству України, склали 34 тис. 3 грн.

На Черкащині затримали рибалок, які наловили риби на понад 34 тис. грн

На місце скоєння правопорушення було викликано працівників слідчо-оперативної групи Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області для фіксування факту правопорушення. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

За інформацією Черкаського рибоохоронного патруля

Нагадаємо, що у Черкасах виявили автівку, яка перевозила 700 кг незаконно виловленої риби.

Під час огляду було встановлено, що в автомобілі знаходилась свіжа риба таких видів: товстолоб – 30 шт., лящ – 59 шт., сом – 3 шт. і судак 1 шт.

При іхтіологічному обстеженні водних біоресурсів встановлено ознаки рваних ран на шкіряному покрові, що свідчить про те, що риба була виловлена методом багріння.

Зазначимо, що метод багріння - це вилов риби, який здійснюється за допомогою драчів (кіс, самодурів), що являють собою, як правило, спіннінгову снасть з важким грузилом і впаяним в нього трійником великих розмірів.

На місце скоєння правопорушення було викликано працівників Черкаського ВП ГУНП для проведення слідчих дій.

Наразі вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень.

Вгору