На Черкащині затримали двох наркоторговців

06 липня 2019, 14:00

На Черкащині затримали двох наркоторговців

За виготовлення, зберігання та збут наркотичних засобів та психотропних речовин затримано жителів Маньківського району. 

У ході обшуків було затримано 30-річного жителя смт. Маньківка та 52-річного жителя с. Юрпіль Манькіського району, який перебував у розшуку за незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин на території Маньківського району.

На Черкащині затримали двох наркоторговців

Так, слідством установлено, що зазначена особа спільно з іншими наркоторговцями налагодили виготовлення в одному з домоволодінь с.Юрпіль Маньківського району Черкаської області, зберігання та збут психотропної речовини (амфетаміну) та здійснювали незаконний обіг наркотичних речовин на Маньківщині.

Під час проведення санкціонованих обшуків у кримінальному провадженні, правоохоронцями виявлено та вилучено 11 мобільних телефонів, 3 банківських картки, грошові кошти в сумі 4 тис. грн, особливо небезпечні наркотичні засоби та психотропну речовину.

На Черкащині затримали двох наркоторговців

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України безпосередньо після проведення обшуку та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України – незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин.

Крім того, під час слідчих та розшукових дій  виявлено й затримано зловмисника, 52-річного жителя с. Юрпіль Маньківського району, підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, який перебував у розшуку.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Перевіряється інформація щодо причетності до кримінального правопорушення інших співучасників злочину.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 307 КК України - позбавлення волі на строк від 6 (шести) до 10 (десяти) років з конфіскацією майна.

За інформацією Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури

Коментарі

Вгору