На Черкащині затримали браконьєрів, які виловили 50 кг риби (фото)

19 листопада 2018, 19:06

На Черкащині затримали браконьєрів, які виловили 50 кг риби (фото)

У понеділок, 19 листопада, поблизу с. Лозівок Черкаського району було затримано двох браконьєрів, які виловили 50 кг риби. Збитки, які були завдані рибному господарству України, становлять 4 тис. 440 грн.

Так, браконьєри виловили рибу таких видів: плоскирка – 24 шт., карась – 46 шт., сазан – 2 шт., судак – 2 шт., товстолоб – 2 шт., синець – 2 шт., лящ – 3 шт. загальною вагою 50 кг.

На правопорушників було складено два протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Зазначимо, що грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) - тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

За інформацією прес-служби Черкаського рибоохоронного патруля

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору