На Черкащині затримали браконьєрів, які наловили 170 кг риби

13 грудня 2018, 08:24

На Черкащині затримали браконьєрів, які наловили 170 кг риби

З 5 грудня до 12 грудня працівники Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області затримали браконьєрів, які виловили 170 кг риби. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, становить 12 тис. 584 грн.

Так, 10 грудня під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Тубільці Черкаського району було затримано громадянина, що займався виловом водних біоресурсів сіткою, яку ставив під лід та виловив таку рибу: судак – 1 шт., лин – 1 шт., плітка – 1 шт., плоскирка – 1 шт., карась – 16 шт., приблизною вагою 20 кг. 

Цього ж дня під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Тубільці Черкаського району Черкаської області о 17 год. 00 хв. затримано громадянина, що займався виловом водних сіткою, яку ставив під лід та виловив таку рибу: лин – 1 шт., щука – 1 шт., окунь – 1 шт., лящ – 1 шт., плоскирка – 2 шт., плітка – 1 шт., карась – 16 шт., приблизною вагою 17 кг.

На правопорушників було складено протоколи про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП. 

Зазначимо, що порушення правил рибальства тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

За інформацією прес-служби Черкаського рибоохоронного патруля

Нагадаємо, що на Черкащині було зафіксовано незаконний вилов 250 кг риби.

Громадянин здійснював незаконний продаж товстолоба, загальною вагою 100 кг, без відповідних документів, що засвідчують законність їх придбання.

На правопорушника було складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 881 КУпАП. Водні біоресурси були вилучені у правопорушників до вирішення справи у суді.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору