На Черкащині запланували спільні заходи щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами

30 січня 2020, 09:03

Днями в Управлінні Держпраці у Черкаській області відбулася спільна нарада щодо вирішення питань детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами на Черкащині.

До заходу долучилися начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області Микола Кислинський разом з працівниками управління, керівники та фахівці Управління Держпраці в області, Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами учасники обговорили координацію спільних дій із зазначеного питання.

Зокрема за результатами спілкування наради розробили спільний графік проведення заходів у рамках інформаційної кампанії та визначили основі напрямки співпраці.

Спільна інформаційна робота у міжвідомчих робочих групах триватиме до 31 січня 2020 року і передбачатиме проведення інформаційних акцій та надання консультацій роботодавцям і працівникам.

За інформацією Головного управління ДПС у Черкаській області

Коментарі

Ольга сказав:

Це давно уже треба було зробити. Зайдіть у любий супермаркет і спитайте, чи оформлені працівники, чи ні. Майже усі не оформлені. Чеки бачили? Їх видають часто по 2, один – на ПДФО, другий – на магазин. І люди працюють “чи то на ПДФО, чи то на магазин”,їм байдуже, бо все одно без оформлення. Я взагалі не розумію, чому досі це питання не розглядалося? Вони все до малого бізнесу чіпляються, а великий їх “не цікавить”, бо зверху сидить “буратінка”. Недоторканий.))

Вгору