На Черкащині викрили “на гарячому” двох браконьєрів (фото, відео)

12 квітня 2019, 14:08

На Черкащині викрили "на гарячому" двох браконьєрів (фото, відео)

У середу, 10 квітня, затримали "на гарячому" двох браконьєрів із сіткою та виловленою рибою в Золотоніському районі Держекоінспектори та поліцейські Золотоніського ВП. 

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального регіону Олександр Позняков.

Так, у ході оперативного відпрацювання регіону спеціалістами Держекоінспекції Центрального округу та поліцейськими Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області в урочищі “Завидовське” на Кременчуцькому водосховищі, неподалік адміністративних меж села Шабельники Золотоніського району затримано двох громадян, які на човні “Лисичанка” за допомогою сітки довжиною 67 метрів вічко 35 на 35 мм незаконно виловили риби видів: плітка 93 штуки, окунь 9 екземплярів, щука - дві штуки, лящ - дві штуки та карась - один екземпляр. 

Унаслідок незаконного вилову водних живих ресурсів державі завдана шкода склала 9 тисяч 95 грн. За вчинення незаконних дій по вилову риби на громадян складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На Черкащині викрили "на гарячому" двох браконьєрів (фото, відео)

Враховуючи завдану істотну шкоду та значну кількість виловленої риби в нерестовий період вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Знаряддя лову та човен вилучені слідчо – оперативною групою Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області для проведення подальших слідчих дій. Риба здана під реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету

Читайте такожНа Черкащині браконьєри наловили риби на понад 11 тис. грн.

Вгору