На Черкащині встановлення дитячого майданчика спровокувало скандал

05 липня 2019, 14:01

Фото: Вісті Черкащини

Встановлення дитячого майданчика за програмою депутата Верховної Ради по 196-му округу, а також і кандидата в депутати на нових виборах Геннадія Бобова у селищі Єрки, що на Катеринопільщині, спровокувало великий скандал, інформують "Вісті Черкащини".

Дитячий майданчик так поспішали встановити до виборів, що місцева влада навіть не встигла вивчити думку громади. Його вирішили встановлювати неподалік залізничної колії та скотобійні. Проти цього повстало багато батьків. Вони ж вимагали перенести його на куток, де традиційно святкують Івана Купайла.

– Там і природа, і безпечно, і фури не ганяють, і головне: не чути буде реву тварин, яких ведуть на забій, та смороду трупної отрути від м’ясокомбінату. А тут ще й місцева «наливайка» для повноти щастя, – наполягала одна мама.

– Ой, та які проблеми?! Наші діти тут постійно граються. Хай буде, де запланували, – стояла на своєму інша, яка живе поруч, – Діти будуть під наглядом.

Голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий про ситуацію знає:

– А що робити, коли ті хочуть там, а інші в другому місці?! Ніякого реву худоби там не чути. Це перебільшення. Але людям я пообіцяв, що там, де святкуємо Купайлицю, у липні, як тільки зайдуть гроші, зробимо ще один майданчик за рахунок депутатських коштів нашого обласного обранця Михайла Морозюка. Тож буде два нових. А цей огородимо, зробимо безпечним. А як інакше? Це ж наші діти!

 

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Коментарі

Виолетта сказав:

Нет,чтобы поблагодарить,так нужно обругать.Зато,детям хорошо.

Вгору