На Черкащині вперше відбувся Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців (фото)

27 вересня 2020, 08:05

На Черкащині вперше відбувся 23-ій Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців. Триватиме він 3 дні на території Центру прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота. У змаганнях беруть участь найкращі команди бодігардів і ветеранів СБУ, УДО, НАБУ, Поліції охорони та інших структур.

Організатори Чемпіонату: Управління Державної охорони України, Міністерство молоді та спорту України, Департамент поліції охорони Національної поліції України, Національна Федерація охоронців України та фізкультурно-спортивне товариство “Динамо” України. Партнер заходу – Черкаська обласна державна адміністрація.

У програмі: виконання прийомів захисту, пошук вибухових пристроїв, подолання смуги перешкод на автомобілях, змагання зі стрільби, прийоми рукопашного бою.

– Масштаби змагань планувалися значно більші, але карантинні обмеження зробили свої корективи. Та це не означає, що чемпіонат менш захопливий! Усім учасникам побажав продемонструвати наповну свої здібності та майстерність. А переможуть – найкращі! Хотілося, щоб ці змагання бачили більше людей. Бо ви – дійсно приклад для молодого покоління, справжні патріоти. Ви перші наражаєтесь на небезпеку, аби захистити інших. Це щоденний героїзм і ніяк інакше, – наголосив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук. 

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору